O společnosti.

SPM - Security Papers, s.r.o.; SPM - Security Paper Mill, a.s.


SPM - Security Papers, s.r.o.; SPM - Security Paper Mill, a.s. je hlavním a nejstarším papírenským výrobcem ceninových a speciálních druhů papírů a kartonů v České a Slovenské republice. Společnost byla založena v roce 1997 českými akcionáři a navazuje na více než padesátiletou tradici výroby ceninových papírů. Ceninové papíry jsou papíry, které obsahují různé způsoby jištění proti padělání. Slouží k ochraně dokumentů a jejich zajištění proti padělání. V současnosti je v naší společnosti vyráběno více než 1 000 různých druhů ceninových papírů s odlišnou technickou specifikací dle požadavků zákazníků.

Mezi naše produkty patří mimo jiné i papíry na cestovní pasy, občanské a řidičské průkazy, daňové kolky, akcie, jízdenky, poštovní známky, šekové knížky, poukázky, stravenky, vstupenky, vysvědčení, atd. Papír vyráběný ve společnosti SPM je používán k výrobě dokladů a dokumentů jak pro domácí, tak i pro zahraniční trhy.

Vysoká a garantovaná kvalita naší produkce je oceňovaná nejen na domácím trhu, ale především na nejvyspělejších trzích států Evropské unie, kam je exportována převážná část naší výroby. Trvale usilujeme o neustálé zvyšování nejen dosahované kvality naší produkce, ale zejména i o zvyšování úrovně poskytovaných služeb zákazníkovi. Podíl exportu dosahuje 90 % celkové produkce a zboží je exportováno do více než 70 zemí světa. Veškeré zboží vyrobené ve společnosti SPM splňuje nejpřísnější normy EU.

SPM disponuje jedinečným know-how, moderní papírenskou technologií, spolu se zajištěním výroby kontrolními a bezpečnostními systémy.

Součástí společnosti je i vlastní mezinárodně akreditovaná zkušební laboratoř, která je ve svém oboru jedinou certifikovanou laboratoří v České republice.

V posledních letech se SPM soustředí na inovace v oblasti výzkumu a vývoje speciálních druhů papírů s neobvyklými nebo jedinečnými vlastnostmi.

Dosáhli jsme již mnoha pokroků ve vývoji papíru a jeho bezpečnostních prvků, jako je např. funkce rychlého ověření pravosti papíru pomocí speciálního fixu „Blanka“.

Dále můžeme jmenovat unikátní jednostranně viditelný vodoznak v UV světle nebo aplikace kovových vláken v rozměrech mikrometrů do papíru, jež lze elektronicky detekovat.

Velkým přínosem vývoje zabezpečovacích prvků v papíru je i použití IR aktivního pigmentu, který lze detekovat pomocí laserového pera.

V oblasti hledání a aplikace nových ochranných prvků je naší výhodou vysoká odbornost a tvůrčí schopnost našich zaměstnanců.SPOLEČNOST SPM JE DRŽITELEM CERTIFIKÁTŮ SYSTÉMU MANAGEMENTU JAKOSTI:

ISO 9001:2015

- Výroba, zpracování a prodej ceninových a speciálních druhů papírů a registračních značek TRZ.

ISO 14001:2015

- Papírenská a polygrafická výroba.

- Výroba, úprava a prodej ceninových a speciálních papírů, polygrafických výrobků, ochranných prvků a registračních značek TRZ.

- Poradenství v oblasti papírenského a polygrafického průmyslu.

- Zkušební laboratoř.

ISO/IEC 27001:2013

- Papírenská a polygrafická výroba, včetně výroby ze surovin FSC.

- Výroba, úprava a prodej ceninových a speciálních papírů, polygrafických výrobků, ochranných prvků a registračních značek TRZ.

- Poradenství v oblasti papírenského a polygrafického průmyslu.

- Zkušební laboratoř.

ISO/IEC 17025:2005

- Zkoušení fyzikálních, mechanických, optických a chemických vlastností papíru a kartonu.

Udělené certifikace SPM - Security Papers, s.r.o.; SPM - Security Paper Mill, a.s. naleznete ZDE.Akciová společnost, IČO: 25 14 34 68, výrobce ceninových papírů v České republice, v rámci rozvoje svých vzdělávacích programů a v posilování konkurenceschopnosti na světových trzích vypracovala projekt:

VÝVOJ NEHOŘLAVÝCH PLNIV SE ZHÁŠECÍ FUNKCÍ PRO UŽITÍ VE STAVEBNÍM A PAPÍRENSKÉM PRŮMYSLUVÝROBA PAPÍROVÝCH VÝROBKŮ Z ODPADNÍHO CENINOVÉHO PAPÍRU JE ŘEŠEN S FINANČNÍ PODPOROU TA ČR"MARKETING SPM"

V roce
0
firma založena.
Vyráběno více než
0
druhů papírů.
Export do
0
zemí světa.

Naše produkty.

Naše nabídka zahrnuje široké portfolio produktů.

Zaujala Vás naše nabídka ?

Jestli ano, neváhejte nás kontaktovat a nalezneme řešení podle vašich požadavků.